آغاز ترم آینده “نو دانشجویان” با یک ماه تاخیر

رییس دانشگاه علم و صنعت:

ترم آینده “نو دانشجویان” با یک ماه تاخیر آغاز می‌شود

رییس دانشگاه علم و صنعت با اعلام اینکه ترم تحصیلی آینده دانشجویان جدیدالورود با یک ماه تاخیر یعنی از آبان ماه آغاز می‌شود، گفت: کلاس‌های درس سایر دانشجویان از اواخر شهریور ماه آغاز خواهد شد.

دکتر جبارعلی ذاکری در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: دانشجویانی که پروژه های آزمایشگاهی و کارگاهی دارند، از ابتدای سالجاری در محیط دانشگاه حضور فیزیکی داشته‌اند و با صدور مجوز بازگشایی دانشگاهها از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، همچنان دانشجویان که دوره کارشناسی ارشد و دکتری می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه حضور پیدا کنند.

رییس دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که ساکن خوابگاه هستند به منظور حضور فیزیکی در دانشگاه تسهیلاتی را در نظر گرفته‌ایم که بر اساس آنها می‌توانند پروژه های پایان ترم خود را پیش ببرند.

دکتر ذاکری در خصوص تصمیم دانشگاه علم و صنعت برای بازگشایی ترم تحصیلی آتی نیز گفت: ترم جدید ما برای دانشجویان فعلی دانشگاه از اواخر شهریور ماه آغاز خواهد شد اما در خصوص شیوه حضوری یا غیر حضوری بودن این آموزش‌ها و بازگشایی خوابگاه‌ها تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

وی همچنین تامید کرد: ترم جدید ورودی های جدید دانشگاه علم و صنعت به دلیل تاخیر در برگزاری آزمون از ابتدای آباه ماه آغاز خواهد شد چرا که نتایج این آزمون ها با تاخیر اعلام خواهد شد.

منبع : https://www.isna.ir/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید