امتحانات دانشگاه آزاد خوزستان بصورت غیرحضوری برگزار می شود

برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد خوزستان بصورت غیرحضوری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با اشاره به برگزاری برخط (آنلاین) امتحانات دوره کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه، از احتمال برگزاری امتحانات دوره‌های کاردانی و کارشناسی از چهارم مرداد خبرداد.

به گزارش فرتاک نیوز،
حجت‌الاسلام و المسلمین فرج‌اله براتی اظهار کرد: با وجود اینکه امتحانات در کلیه استان‌هایی که وضعیت قرمزی ندارند، مطابق تقویم آموزشی از ۲۴ خرداد تا ۱۹ تیر به صورت حضوری برگزار می‌شود اما در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با توجه به اینکه این استان از نظر شیوع کرونا وضعیت مطلوبی ندارد، هیچ گونه امتحانی به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

وی که شب گذشته (۲۰ خردادماه) با خبر ۲۳ شبکه استانی خوزستان گفت‌وگو می‌کرد، بیان کرد: در واقع دانشجویان به طرق مختلف در امتحانات شرکت می‌کنند؛ امتحانات دروس معارف و عمومی مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت تستی و برخط (آنلاین) هستند. همچنین امتحانات دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به صورت شفاهی و برخط (آنلاین) برگزار خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه بیش از ۶۸ هزار دانشجو در دانشگاه‌های آزاد سراسر استان در حال تحصیل هستند، گفت: غالب این دانشجویان در دوره‌های کاردانی و کارشناسی تحصیل می‌کنند و امتحانات این دو مقطع به تعویق افتاده است و به احتمال زیاد از چهارم مرداد درصورتی‌که وضعیت استان قرمز نباشد، برگزار خواهند شد.

منبع : https://www.ghatreh.com/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید