تمدید مهلت ویرایش و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

تمدید مهلت ویرایش و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ دانشگاه آزاد اشکذر

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، تمام داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۸ آذرماه ۹۸) در آزمون مزبور ثبت نام کرده اند می توانند از روز دوشنبه مورخ ۱۴ بهمن لغایت چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه مورخ ۲۶ آذر ماه ۹۸ در خصوص اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۱۴/۱۱/۹۸ لغایت ۱۶/۱۱/۹۸) این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

هر داوطلب بنابر علاقه خود می تواند حداکثر در یک کد رشته امتحانی اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور ثبت نام کند و برای هر کد رشته می باید یک کارت اعتباری خریداری نماید.

تمام کسانی که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و حتی دانشجویانی که حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۹ موفق به اخذ مدرک کارشناسی شوند مجاز به ثبت نام در این آزمون خواهند بود.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر دارای رشته های مشاوره گرایش مشاوره خانواده (کد۲۱۶۱۱)، مکانیک گرایش تبدیل انرژی (کد ۴۰۶۶۴)، مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت (کد ۴۰۰۵۵)، زیست شناسی سلولی و مولکولی (کد ۳۰۵۸۶)، ژنتیک (کد ۳۰۵۰۳)، میکروبیولوژی گرایش میکروب های بیماری زا (کد ۳۰۴۹۳) و پژوهش هنر (کد ۶۰۱۱۵) در مقطع کارشناسی ارشد است.

 

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید