توزیع کارت امتحانات پایان ترم پیام نور

آغاز توزیع کارت امتحانات پایان‌ترم پیام‌نور از ۲۳ آذر/لزوم پرداخت کل بدهی برای اخذ کارت آزمون

به گزارش خبرگزاری ایسنا :دانشگاه پیام نوراعلام کرد که زمان توزیع کارت آزمون پایان ترم این دانشگاه از ۲۳ آذرماه آغاز می‌شود و کلیه دانشجویان برای اخذ کارت آزمون ملزم به پرداخت کامل بدهی خود هستند .

به گزارش ایسنا، امیرحسین بهروز مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این خصوص اظهار داشت: کارت آزمون در تاریخ فوق الذکر برای آن دسته از دانشجویانی که بدهی شهریه خود را تسویه نموده اند، در سیستم جامع گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir قابل دسترسی است و با توجه به اینکه دارا بودن کارت آزمون در زمان برگزاری آزمون ها الزامی است، کلیه دانشجویان باید تا زمان دریافت کارت نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

گفتنی است، دانشگاه پیام نور از ابتدای سال تحصیلی جدید با پرداخت وام های بانکی متنوع پرداخت شهریه دانشجویان را تسهیل کرده و بر این اساس دانشجویان می توانند با مراجعه به بانک و تشکیل پرونده، از وام شهریه بهره مند شده و شهریه خود را پرداخت کنند.

بر این اساس وام شهریه تا سقف ۲۰ میلیون تومان به کلیه دانشجویان (حتی دانشجویان بدهکار) این دانشگاه در داخل و خارج از کشور در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اختصاص می یابد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، میزان تسهیلات دوره کارشناسی یک میلیون تومان برای ١٠ ترم با اقساط ۶٠ ماهه و با کارمزد یک و چهاردهم درصدی برای هر ترم است.

تسهیلات دوره کارشناسی ارشد ٢ میلیون و ٨٠٠ هزار تومان با بازپرداخت ٣٠ ماهه و برای ۵ ترم است. تسهیلات دوره دکتری تخصصی ٧ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان و بازپرداخت این تسهیلات نیز ۵۴ ماهه و برای ٩ ترم است.

منبع : https://www.isna.ir/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید