تمدید مهلت ثبت نام در رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی

مهلت ثبت نام در رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی تمدید شد

مهلت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی سال ۹۹ دانشگاه علوم پزشکی قم تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم، در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از بین اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته «علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی» دانشجو می پذیرد.

داوطلبان تا ۲۱ خرداد فرصت داشتند با ورود به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir در این دوره ثبت نام کنند.

این فرصت تمدید شده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند و یا افرادی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام کرده می توانند در روزهای ۱۵ تا ۱۶ تیرماه نسبت به ثبت نام جدید یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

بر اساس مصوبه هیات ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانش آموختگان رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی، پس از اتمام دوره و ارائه مدرک تحصیلی به دانشگاه محل خدمت خود، از یک پایه ترفیع تشویقی برخوردار خواهند شد.

تمام داوطلبان می توانند پیش از اقدام به ثبت نام، برنامه آموزشی مصوب رشته علوم حدیث را در سایت دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم مطالعه کنند.

عضویت در هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در هر یک از رشته های تخصصی علوم پزشکی از ضوابط شرکت در آزمون است.

اعضای هیات علمی گروه های عمومی و معارف اسلامی، مشمول این فراخوان نیستند. در شرایط مساوی، اولویت پذیرش با اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خواهد بود.

شروع به تحصیل در رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی از مهر ۱۳۹۹ و بر اساس تقویم دانشگاهی ابلاغی وزارت بهداشت خواهد بود.

فرایند گزینش و پذیرش دانشجو برای رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی شامل مراحل بررسی و احراز شرایط عمومی داوطلبان، بررسی سوابق علمی داوطلبان واجد شرایط و برگزاری مصاحبه است.

منبع : https://www.mehrnews.com/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید