اعلام جزئیات ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

جزئیات ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات ثبت نام در دوره دوم آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های دوم کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در دو مرحله انجام می گیرد.

توکلی گفت: مرحله اول ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز و با توجه به مهلت تعیین شده در ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۸ آذر ماه ۹۸ پایان پذیرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور افزود: بر اساس آمار نهایی اعلام شده تعداد ۴۸۱ هزار و ۷۷ داوطلب در مرحله اول در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

توکلی در ادامه تصریح کرد: مرحله اول ثبت نام برای مساعدت با کسانی که موفق به ثبت نام در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور نشده اند از روز دوشنبه، ۱۴ بهمن آغاز و در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن به پایان می رسد.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: این دسته از داوطلبان می توانند به منظور شرکت در آزمون و برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند.

او در پایان گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر یعنی ۱۶ لغایت ۲۸ آذر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند شرایطی فراهم شده تا در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ بهمن برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود به سایت سازمان مراجعه کنند.

منبع : https://www.yjc.ir/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید