امکان حضور دانشجویان ارشد دانشگاه کاشان در دانشگاه

با رعایت پروتکل های بهداشتی؛

دانشجویان ارشد دانشگاه کاشان امکان حضور در دانشگاه دارند

ایسنا/اصفهان روابط عمومی دانشگاه کاشان در اطلاعیه ای در خصوص دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه، از امکان حضور این دانشجویان در دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و کسب هماهنگی با اساتید خبر داد.

بر اساس اطلاعیه شماره ۱۹ ستاد مدیریت بحران دانشگاه کاشان و بنابر مصوبه جلسه شماره ۱۹ کمیته هماهنگی مدیریت بحران دانشگاه کاشان، دانشجویان کارشناسی ارشد دارای انتخاب واحد که مرخصی نگرفته و حذف نیمسال نکرده‌اند، می‌توانند با هماهنگی اساتید در آزمایشگاه‌ها حضور یابند و فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی خود را انجام دهند.

دانشجویان ارشد ۹۶ و ماقبل و دکتری ۹۴ و ماقبل سنواتی محسوب می‌شوند. این دانشجویان برای حضور در دانشگاه، امکان استفاده از خوابگاه و تغذیه ندارند. همچنین دانشجویان فوق می‌توانند تا ساعت ۱۹ در آزمایشگاه‌ها حضور داشته باشند. روزهای تعطیل نیز امکان حضور دانشجویان در آزمایشگاه‌ها امکانپذیر است و حضور دانشجویان از طریق درخواست دانشجو در پورتال و تایید استاد راهنما و بهداشت و درمان دانشگاه انجام خواهد شد..

براساس اطلاعیه مصوبه‌های سومین جلسه شورای آموزشی دانشگاه کاشان نیز با پیشنهاد أخذ آزمون مجدد از دانشجویان غائب امتحانی درس یا دروس نیمسال تحصیلی ۹۸ موافقت شد. در صورت أخذ آزمون مجدد، مدرس موظف به ارائه گزارش مکتوب در خصوص تعداد دانشجو، نحوه، تاریخ و ساعت برگزاری آزمون به مدیر گروه، معاون آموزشی دانشکده و مدیر امور آموزشی است تا به عنوان سند، در آموزش کل بایگانی شود.

همچنین با پیشنهاد حذف سیستمی نمره مردودی دروسی که دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی ۹۸ نمره قبولی در آن کسب نکرده، موافقت شد. در ضمن استفاده از این تسهیلات، صرفاً ویژه نیمسال یادشده است و شامل نیمسال­‌های قبلی یا بعدی نمی ­شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، در اطلاعیه جدید این دانشگاه آمده است که با پیشنهاد گروه علوم ورزشی مبنی بر ارائه دو درس «تربیت بدنی» و «ورزش ۱» مقطع کارشناسی به صورت تئوری و غیر حضوری و تشکیل­ کلاس­‌های مربوط به آن دو درس به صورت فشرده (دو جلسه در هفته) موافقت شد. در ضمن مقرر شد امتحان درس تربیت بدنی، ساعت ۸ صبح و امتحان درس ورزش ۱ ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ۱۹/ ۴/ ۹۹ برابر با آخرین روز امتحانی تقویم جدید برگزار شود.

منبع : https://www.isna.ir/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید