منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری

منابع آزمون ارشد رشته مدیریت کسب و کار

این مقاله مختص منابع آزمون ارشد رشته مدیریت کسب و کار و امور شهری با زیر رشته و گرایش های زیر میباشد:

۱- مدیریت کسب و کار با گرایش های : ۱- استراتژی  ۲- بازاریابی ۳- رفتار سازمانی و منابع انسانی ۴- سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات ۵- عملیات و زنجیره تامین ۶- فناوری ۷- مالی ۸- انرژی

۲- مدیریت امور شهری

کلیه علاقه مندان فارغ از رشته تحصیلی خود که در مقطع کارشناسی گذرانده اند٬ می توانند مدیریت کسب و کار را از منابع آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم انسانی انتخاب و مطالعه کرده و در کنکور کارشناسی ارشد این رشته شرکت نمایند . جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد منابعی جهت مطالعه در این رشته تخصصی ارائه شده است که متقاضیان می توانند قبل از تهیه منابع مشورتی با کارشناسان مجموعه از طریق شماره تماس های ارائه شده در وبسایت داشته باشند تا علاوه بر آشنایی با جدیدترین منابع رشته خود بتوانند موفقیت بیشتری را در آزمون پیش رو کسب نمایند.

داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری را به عنوان مجموعه امتحانی خود انتخاب می کنند، می توانند در یکی از رشته گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد که در بالا بدان اشاره شده به تحصیل بپردازند . این مجموعه شامل گرایش هایی است که متقاضیان می بایست با توجه به ضرایب دروس در هر گرایش که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده اقدام به برنامه ریزی مطالعاتی خود نمایند. به عبارت دیگر باید پس از انتخاب گرایش مورد علاقه خود ، اولویت مطالعه را به دروسی که ضرایب بالاتری دارند اختصاص داده و منابع مربوط به آن دروس را پس از همفکری با مشاورین برجسته این مرکز  و پرسیدن ضرایب هر درس با دقت بیشتری مطالعه نمایند. با توجه به این که آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز به صورت جامع توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار میشود نیازی به تهیه منابع جداگانه برای متقاضیان دانشگاه آزاد وجود ندارد. مهمترین منابع آزمون ارشد در هر درس توسط مشاورین برجسته این مرکز انتخاب گردیده و در ادامه آمده است. بدیهی است در هر مسیری با کمک مشاوران و همفکری آنان می توان مسیر رسیدن به موفقیت را کوتاه تر نمود.

 

پیش از تهیه منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری زیر مجموعه علوم انسانی می توانید از طریق شماره تماس  ۰۲۱۰۰۰۰۰۰۰۰ از سراسر کشور از ساعت ۹ صبح الی ۷ عصر با مشاوران ارشد تست در تماس باشید.

 

لیست منابع آزمون ارشد مجموعه مدیریت امور شهری و مدیریت کسب و کار

دروس امتحانی و منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار

۱) زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)

  • کتاب Toefl Brammar in a Flash by Milada Broukal
  • کتاب۵۰۴ Absolutely Essential words
  • کتاب essential words for the toefl

۲)استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت

  • کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت (۲ جلدی)، احمد صداقت، انتشارات نگاه دانش.
  • کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت، عرفانیان، اصلانی، غفارزاده، انتشارات نگاه دانش.
  • کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی، انتشارات کتابخانه فرهنگ.

۳)ریاضیات عمومی ۱ و ۲ دوره فنی و مهندسی

  • کتاب ریاضی عمومی ایساک مارون ترجمه خلیل پاریاب
  • کتاب ریاضی عمومی، جورج توماس
  • ریاضی عمومی آدامز ۱و ۲

 

دانلود سوالات آزمون ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری سال ۹۸

دانلود پاسخنامه آزمون ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری سال ۹۸