منابع آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی

لیست رشته ها و منابع آزمون ارشد گروه علوم پزشکی

این برگه در مورد منابع آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی میباشد که در ادامه رشته های این گروه تخصصی آمده است.

کلیه علاقه مندان و فرهیختگان فارغ از رشته تحصیلی خود که در مقطع کارشناسی گذرانده اند٬ می توانند یک از رشته های گروه علوم پزشکی را انتخاب و مطالعه کرده و در کنکور کارشناسی ارشد یکی از رشته های گروه علوم پزشکی شرکت نمایند . جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد منابعی جهت مطالعه در  رشته های این گروه تخصصی ارائه شده است که متقاضیان می توانند قبل از تهیه منابع مشورتی با کارشناسان مجموعه از طریق شماره تماس های ارائه شده در وبسایت داشته باشند تا علاوه بر آشنایی با جدیدترین منابع رشته خود بتوانند موفقیت بیشتری را در آزمون پیش رو کسب نمایند.

داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد یکی از رشته های گروه علوم پزشکی را به عنوان مجموعه امتحانی خود انتخاب می کنند، می توانند با توجه به دارا بودن مدارک قابل قبول در هر رشته در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل بپردازند . این مجموعه شامل دروس با ضرایب دروس در هر رشته که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده اقدام به برنامه ریزی مطالعاتی خود نمایند. به عبارت دیگر باید پس از مطالعه مدارک قابل قبول و ارائه آنها میتوانند رشته در مورد علاقه خود ، که اولویت مطالعه را به دروسی که ضرایب بالاتری دارند اختصاص داده و منابع مربوط به آن دروس را پس از همفکری با مشاورین برجسته این مرکز  و پرسیدن ضرایب هر درس با دقت بیشتری مطالعه نمایند. با توجه به این که آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز به صورت جامع توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار میشود نیازی به تهیه منابع جداگانه برای متقاضیان دانشگاه آزاد وجود ندارد. مهمترین منابع آزمون ارشد در هر درس توسط مشاورین برجسته این مرکز انتخاب گردیده و در ادامه آمده است. بدیهی است در هر مسیری با کمک مشاوران و همفکری آنان می توان مسیر رسیدن به موفقیت را کوتاه تر نمود.

 

پیش از تهیه منابع آزمون کارشناسی ارشد هر یک رشته های مجموعه پزشکی می توانید از طریق شماره تماس  ۰۲۱۶۶۹۸۹۲۴۸ از سراسر کشور از ساعت ۹ صبح الی ۷ عصر با مشاوران ارشد تست در تماس باشید.

 

در گروه آزمایشی پزشکی ۲۳ رشته مختلف وجود دارد . دروس با ضرایب مختلف در لیست زیر، عناوین دروس امتحانی این رشته ها را تشکیل می دهند . با کلیک کردن روی عنوان رشته مدنظر خود در لیست زیر ، می توانید لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ رشته پزشکی را مشاهده کنید :

 

لیست رشته های موجود در مقطع کارشناسی ارشد گروه پزشکی