نحوه اسکان خوابگاهی دانشجویان ارشد دانشگاه دانشگاه علم و صنعت

چگونگی اسکان خوابگاهی دانشجویان ارشد دانشگاه دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه علم وصنعت در اطلاعیه‌ای نحوه اسکان در خوابگاه دانشجویان ارشد این دانشگاه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:همانگونه که مطلع هستید مهلت مجاز دفاع برای دانشجویان ورودی ۹۶ تا پایان ترم پنجم بوده است و دانشجویان بایستی تا بهمن ۹۸ (قبل از بروز بیماری کرونا) پایان نامه خود را به پایان رسانده و در اسفندماه دفاع پایان نامه را انجام داده باشند تا شامل پرداخت شهریه ونمره محصولات اضافی نشوند.

اما دانشگاه به دلیل مشکلات پیش ‏آمده این مهلت را تا ۱۵ خرداد ۹۹ تمدید نموده و شرایط دفاع به صورت مجازی را نیز از ۱۹ فروردین فراهم کرده است وپرداخت شهریه ونمره محصولات اضافی مطابق زمان بهمن ۹۸ محاسبه می شود.

دانشگاه در حال برنامه ریزی است تا به آن گروه ازدانشجویان خوابگاهی ورودی ۹۶ که نیاز به استفاده کوتاه مدت از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی در داخل دانشگاه را دارند مساعدت نموده تا زمینه دفاع از پایان نامه خود را باهماهنگی استاد راهنما فراهم نمایند. در صورتیکه متقاضی استفاده از فرصت حضور موقت از ۶ خرداد لغایت ۱۷ خرداد درخوابگاه می‌باشید از روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت تا سه شنبه ۳۰ اردیبهشت با مراجعه به پیشخوان سامانه گلستان (منوی درخواست آموزشی-مالی) درخواست حضور در دانشگاه، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

بدیهی است پس از بررسی درخواست ها، در صورت دارا بودن شرایط حضور و تامین امکانات مورد نیاز اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به شرایط خاص موجود، تکمیل کلیه بخش‌های فرم درخواست الزامیست و به فرم‌های ناقص رسیدگی نخواهد شد.

منبع : http://iusnews.ir/

arshadtest

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید